DN Sjælland - Bestyrelsen
 
Du er ikke logget ind
mandag den 18. marts 2019

Bestyrelsen for Danske Naturister Sjælland
 

I DN Sjælland's bestyrelse er vi 6 medlemmer og 2 suppleanter, som arbejder på at tilbyde gode naturistoplevelser for foreningens medlemmer. Herunder kan du se, hvem vi er. 

Har du spørgsmål eller en god ide, så tøv ikke med at skrive til os.

Bestyrelsen for DN Sjælland pr. marts 2013
PostPersonAnsvarsområde
Formand

Jan Bentzen

janb@naturister.dk

tlf. 27 50 33 73


Næstformand

Peter Wichmann

peter-w@naturister.dk

Kasserer

Jørgen Nielsen

jorgen@naturister.dk

tlf. 22 39 12 97

Sekretær

Kjeld Karbæk

kjeld@naturister.dk

tlf. 47 51 21 41
tlf. 51 89 88 43

Bestyrelsesmedlem

Gitte Nielsen

gitte-n@naturister.dk

tlf. 41 42 50 97

Bestyrelssesmedlem

Finn Thomsen

finn@naturister.dk

tlf. 48 17 79 02

Suppleant

Claus Taarning

claus@naturister.dk

Suppleant

Gerda Taarning

gerda@naturister.dk 

Læs ogå...
 

Hvem er vi?

Dokumenter

Tilmeld dig vores SMS-liste

Modtag en SMS, hver gang der er nyt fra DN Sjælland

Tilmeld>>